Referencje

Jeden z największych na świecie producent i dostawca urządzeń elektronicznych. Międzynarodowa korporacja, działająca w ponad 100 krajach gdzie świadczymy łącze symetryczne 100/100 oraz łącze głosowe ISDN PRA.

"Oświadczamy iż współpraca z firmą Ocean Telit przebiega wzorowo. Podpisana umowa na symetryczny dostęp do internetu realizowana jest na najwyższym poziomie. Brak awaryjności oraz wywiązywanie się z umowy SLA skłoniło nas do zwiększenia przepustowości łącza.

Firma Ocean Telit wyróżnia się na tle innych operatorów szczególnie, przede wszystkim cechuje się wysokim zaangażowaniem, fachowością oraz szybkością działania i elastycznością.

Polecamy współpracę z firmą Ocean Telit i jej przedstawicielami innym przyszłym klientów jako godnego polecenia partnera telekomunikacyjnego i biznesowego."

Europejski dostawca usług informatycznych oraz konsultingowych."Tworzymy kompleksowe rozwiązania informatyczne dla firm na rynku europejskim. Realizujemy również projekty konsultingowe przy wdrażanych rozwiązaniach IT dla przemysłu oraz energetyki. Z uwagi na profil naszej działalności szczególne znaczenie dla nas mają dostarczone nam usługi telekomunikacyjne. Ocean Telit od roku dostarcza nam dedykowane łącze symetryczne o przepustowości 100Mb/100Mb w technologii światłowodowej.

Możemy w pełni wyrazić nasze duże zadowolenie ze świadczonej usługi. Łącze w pełni odpowiada naszym wysokim wymaganiom i pozwala na swobodną pozbawioną zakłóceń pracę.

Rekomendujemy współpracę z firmą Ocean Telit jako godnym polecenia partnerem biznesowym."

Urząd Gminy z województwa mazowieckiego."Współpraca i doradztwo Ocean Telit pozwoliło na wdrożenie w naszym urzędzie oraz podległych jednostkach najnowocześniejszych rozwiązań głosowych w technologii VOIP oraz Internetu DSL.

Wirtualna Centrala Abonencka spełnia nasza oraz naszych mieszkańców oczekiwania. Kontakt telefoniczny z urzędem jest teraz łatwiejszy i prostszy. Dodatkowo uzyskaliśmy znaczące oszczędności finansowe na kosztach rozmów telefonicznych.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i polecamy usługi Ocean Telit innym podmiotom budżetowym oraz biznesowym."

Instytucja publiczna."Firma Ocean Telit wykonała dla nasz usługę w postaci wdrożenia: Wirtualnej Centrali Telefonicznej.

Firma wykazała się rzetelnym, profesjonalizmem podejściem oraz fachową obsługą. Dzięki czemu wdrożenie Wirtualnej Centrali Telefonicznej wraz z zawarciem stosownych umów z operatorami przebiegło sprawnie i bez zbędnej zwłoki.

Centrala została uruchomiona w styczniu 2016r. w czasie półrocznego okresu eksploatacji nie doświadczyliśmy jakichkolwiek problemów technicznych."